Kā kļūt bagātākam gada laikā no šodienas?

Ja vēlaties zināt, kā tikt pie lielākas bagātības, tad jums ir jāatceras, ka šis process vienmēr saistās ar plānošanu ilgtermiņā. Tieši tāpēc it kā mazie un vienkāršie lēmumi, ko jūs pieņemat šodien, piemēram, cik lielu daļu no saviem ienākumiem jūs atliekat uzkrājumiem vai cik liela daļa no tiem aizies ikmēneša dzīvokļa īres maksai, ir tik ļoti svarīgi.

Lai pēc gada jūs savā maciņā spētu sataustīt apjomīgākus naudas līdzekļus, pamēģiniet sekot kādam (vai pat visiem) no zemāk minētajiem ieteikumiem, ko varat darīt tieši tagad vai credite online nebancare.

• Izvēlieties trīs izdevumus, no kuriem pilnībā atteikties.
Izdevumu samazināšana vai pilnīga to novēršana ir viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot jūsu finansiālo stāvokli maksimāli īsā laikā. Tāpēc šogad apņemieties un izvēlieties trīs izdevumus, kurus uz doto brīdi maksājat regulāri, bet no kuriem varētu arī viegli atbrīvoties. Protams, ņemiet vērā, ka tiem ir jābūt nenozīmīgiem izdevumiem, jūs nevarat atteikties maksāt īri. Jūs varat pārskatīt jebkāda veida ikmēneša pakalpojumus, kurus šobrīd abonējat, bet kas tiek uzskatīti vairāk par ekstru nevis dzīves nepieciešamību, piemēram, kabeļtelevīzijas paketes, sarežģīti un dārgi mājas interneta pieslēgumi, periodisko e-žurnālu abonementi un tamlīdzīgi. Ja jūs dzīvojat samērā drošā rajonā, varat apsvērt arī atteikšanos no sporta kluba abonementu, un tā vietā vingrošanai izmantot tuvējo parku. Izmaksu samazināšana šādā veidā atbrīvos vairāk vietas jūsu budžetā konstruktīvākiem mērķiem, piemēram, ietaupījumiem un gudriem noguldījumiem.
• Noguldiet savu naudu augsta ienesīguma krājkontā.
Ja jūsu norēķinu kontā ir pārāk daudz naudas (jūs to visu neiztērējat viena mēneša ietvaros), tas varētu jūs atturēt no tikšanas pie bagātības. Turiet savā norēķina kontā tādu summu, kas atspoguļo aptuveno mēneša algu, lai bez piepūles jūs katru mēnesi varētu samaksāt visus nepieciešamos rēķinus (credit online fara acte). Pēc tam, kad esat to paveikuši, sāciet uzkrāt papildus līdzekļus ārkārtas fondā, savukārt, šo uzkrājumu vajadzētu novirzīt uz augsta ienesīguma krājkontu. Atļaujot jūsu naudai vienkārši nīkt norēķinu kontā, jūs zaudējat iespēju nopelnīt papildus naudiņu no krājkonta procentiem, kas ir kā patīkams sniega bumbas efekts, kas tiek piemērots jūsu noguldītajiem naudas līdzekļiem. Izpētiet vairākus piedāvājumus un noguldiet savus ietaupījumus tādā ienesīgā krājkontā, kur jūs varētu nopelnīt līdz pat 1% no jūsu naudas, nevis 0,01%, ko reizēm piedāvā tradicionālie norēķinu konti.
• Nākamā gada laikā neuzņemieties nekādas jaunas parādsaistības.
Visi, kas ir parādos līdz ausīm, vēlas no tiem maksimāli ātri izkļūt. Bet patiesībā pats pirmais solis, lai izkļūtu no parādiem, ir neuzņemas nekādus jaunus parādus. Nebūs itin nekāda labuma, ja nākamajā gadā plānojat atmaksāt visus savus esošos parādus, bet tanī pašā laikā turpināsiet uzņemties jaunus patēriņa kredītus. Un, ja jūs, iespējams, nemaz nespēsiet uzņemties pilnībā nomaksāt esošos parādus viena gada laikā, tad vienkārši izvairieties no jauniem parādiem, aizņēmumiem un kredītiem, veicot visus nepieciešamos ikmēneša maksājumus jau uzkrāto parādu atmaksai. Tikai tādā veidā jūs galu galā atbrīvosieties no mokošajiem parādiem. Pat visniecīgākais patēriņa kredīts jauna sīkrīka iegādei no jums prasīs papildus ikmēneša izdevumus, pat ja tie būs tikai pārdesmit eiro apmērā. Neņemiet, pirms neesat atdevuši. Morāle te ir pavisam vienkārša – visi jūsu parādi ar laiku tiks pilnībā atmaksāti tikai tad, ja jūs izvairīsieties no jaunu parādsaistību uzņemšanās. Tas, iespējams, ir pats vienkāršākais veids, kā izkļūt no parādiem un kļūt bagātākam jau gada laikā no dienas, kurā jūs izlemsiet par labu šai stratēģijai.