Kā atbrīvoties no galvassāpēm?

Pēkšņas galvassāpes, varam uzskatīt par vienu no nepatīkamākajām sajūtām, ar kurām, daudzi mūsdienu cilvēki, sakaras gandrīz katru dienu. Par iemeslu tām var kalpot regulāra neizgulēšanās, stress, uztraukums, pārdzīvojums, u. t. Kā lai atbrīvojas no galvassāpēm, ja tajā brīdī nav pieejami nekādi medicīniskie līdzekļi? Tādos gadījumos, mēs jums iesākām izmantot tautas medicīnas receptes, par kurām mēs jums izstāstīsim šajā rakstā.

Pirmais, ko jums vajag izdarīt – atbrīvoties no galvassegas, ja jums tāda ir. Nekas nedrīkst traucēt asinīm normāli funkcionēt pa galvas smadzeņu asinsvadiem (beregn lån).

Pēc tam, kad galva būs atbrīvota, iedzeriet glāzi silta ūdens ( ne auksta un ne karsta). Asinis paliks šķidrākas un tas ļaus asinsvadiem atbrīvoties no spazmām.

Pēc ūdens iedzeršanas, ieņemiet guļošu vai pusguļošu pozu, atslābinieties, aizveriet acis un kādu brīdi palieciet klusumā un mierā. Vēl labāk būs, ja jūs paņemsiet, aptuveni 8 centimetrus platu šalli vai mīkstu auduma gabalu un uzliksiet to uz savas galvas tādā veidā, lai no priekšpuses tā piesedz uzacis, bet no mugurpuses tiek sasieta tieši zem pakauša. Tas palīdzēs uzlabot asinsriti un ātri atbrīvoties no galvassāpēm.

Atbrīvoties no pēkšņām galvassāpēm jums palīdzēs intensīva roku pirkstu masāža. Sākt tādu masāžu vajag no īkšķa masēšanas, tad lēnām virzīties uz mazā pirkstiņa pusi. Masāžas laikā, spiedienu vajag izdarīt uz augšējām pirkstu daļām pie paša naga. Vispirms, intensīvās kustības r pirkstiem veic vienai rokai, tad otrai.

Atbrīvoties no galvassāpēm jums palīdzēs intensīva punktu masāža deniņu, virsdegunes un ārējo acu kaktiņu apvidū. Katrā vietā, masāžu vajag veikt aptuveni vienu minūti arī tajos gadījumos, ja sāpēs jau ir pārgājušas.

Sens pārbaudīts līdzeklis cīņā pret galvassāpēm ir citrons. Lai pagatavotu tonizējošu, nomierinošu un sāpes remdinošu līdzekli, vajag citrona mīkstumu atdalīt no mizas un uz dažām minūtēm ( divām – trim) pielikt to ar mitro pusi, pie abiem deniņiem. Ja pēc citrona noņemšanas, jūs pamanīsiet uz ādas nelielu apsārtumu, tad ieziediet tos ar bērnu krēmu vai vazelīnu.

Ja visas, augstāk minētās procedūras, nepalīdzēja jums ātri atbrīvoties no galvassāpēm, tad varat pamēģināt sasmērēt deniņus ar balzāmu “Zvaigznīte” vai arī pielieciet tiem klāt putriņā saberztu ķiploku.

Ja jūs, vēl joprojām galvā jūtat nepatīkamas, īdošas sāpes, tad atbrīvoties no tām jums var palīdzēt visparastākās kāpostu lapas, kuras pie deniņiem un pakauša ir jāliek klāt ar to iekšējo pusi.

No stiprām galvassāpēm, atbrīvoties jums var palīdzēt bietes – billige forbrugslån. Saslapiniet biešu sulā divas vates plāksnītes un pielieciet tās pie ausīm. Efektu jūs sajutīsiet jau pēc dažām minūtēm.

Ja neviena, no iepriekš minētajām metodēm, jums nepalīdzēja atbrīvoties no galvassāpēm, tad veiciet tvaika inhalāciju no ūdens un ābolu etiķa, kas ir sajaukti vienādās daļās. Tvaikus vajag elpot aptuveni piecas minūtes, neskatoties uz to, ka sāpes pāries, aptuveni pēc divām – trīs minūtēm.